Ale existujú situácie, kedy je veľkosť miestnosti

Ale existujú situácie, kedy je veľkosť miestnosti neumožňuje vziať do úvahy početné nároky na ňu. Často dieťa musí spojiť s ďalším izbou, napríklad, spálňa rodičov. V tomto prípade, tvorivé objav bude špeciálna detská poschodová komplexy. Horné poschodie – posteľ, ktorá sa nachádza pod stôl, police na knihy a šatníková skriňa. Všetko, čo je potrebné pre vaše dieťa, zmestí sa na malom priestore. Budete potrebovať iba poskytnúť dostatok priestoru pre hry.

1581612

Ak rodina dvoch alebo troch detí, a nemožno odlíšiť samostatné izby, v tomto prípade, a celková plocha poskytnúť osobný priestor nájomníkom. Nie je nutné pre úsporu miesta a nainštalovať, povedzme, pracovný stôl pre dvoch. Lepšie je dať dlhú dosku v okne, alebo s dvomi skladací stôl pri stene.

Pokiaľ ide o posteľ, potom poschodová posteľ je tiež vhodná, napríklad s vstavanou skriňou. Hlavná vec je istá, že to bol solídny, a rebrík pre výstup do “druhého poschodia” – spoľahlivé a pohodlné. Ďalší úložný priestor môže byť umiestnený pod dolnú posteľ.

Ako môžete vidieť, prakticky v ľubovoľnom prostredí, môžu byť vytvorené pre dieťa v detskej izbe, ktorý bude prvým svojho vlastného priestoru.

Všetci vieme, ako významnú úlohu v živote dieťaťa hrá detské postele. V komerčne dostupný ako samostatnými lôžkami pre deti, a v druhom sete nábytku. Detská postieľka je jediný, poschodová, a premenil.

Detská postieľka štrukturálne sa skladá z chrbta, nôh, bočné panely a matrace. Osobitná pozornosť je venovaná výrobe materiálov. Materiály by mali byť šetrné k životnému prostrediu, prírodné.

Pri nákupe, venovať osobitnú pozornosť výške detské postele, jej sfarbenie, konštrukčných prvkov. Detská postieľka by mala zapadať do elegantného interiéru detskej izby.