Ďalšie populárne možnosťou je nábytok do obývacej izby

Ďalšie populárne možnosťou je nábytok do obývacej izby – nákup stenové sekcie. Rozhodovanie o kúpe stenu miestnosti, ste zbavenie sa od nutnosti kupovať samostatné skrine, police, premýšľať o organizácii priestoru. Sekcia môžu úspešne nahradiť väčšinu ostatných kusov nábytku, okrem toho, že na konferenčnom stolíku. Táto konštrukcia môže pomôcť šetrí miesto, ale len za podmienky, že konfigurácia miestnosti vhodné pre umiestnenie konkrétneho steny. Mnoho krásnych úsekov môže byť príliš veľký pre malé miestnosti. Okrem toho, steny neumožňuje možnosť obmeny: môže usporiadať len na druhú stranu v obývacej izbe. Niekedy steny sú súčasťou modulárneho sady.
materiály Spálne
dityachi-mebli
Ak chcete vybrať stene miestnosti, ktorá vás poteší niekoľko rokov, pozrite sa na ich výkone. Ešte spĺňajú tieto podmienky, ktoré budú umiestnené nábytok? Ak je mačka alebo pes, zvoliť materiál, ktorý sa nebojí poškriabaniu. Malé deti sú automaticky umiestniť pod zákazom krehkých materiálov, ak budete zamknúť im žije v zámku. Alergická lepší plat pozornosť ekologickým prírodných materiálov.

Pre výrobu nábytku a konferenčné stolíky sú často používané:

Prírodné rad rôznych druhov dreva. Väčšina rozpočtu možnosť – borovica. Je príjemné tolerovať stres, aj keď nie je vysoká tvrdosť. Silnejší a luxusnejšie varianty – dub, jelša, jasene a i. Niekedy rad lacných plemien môže byť pokrytá dyha mahagón.
DSP, vrátane laminovanej drevotriesky. Hlavnou nevýhodou – prítomnosť formaldehydu, ktoré sú potenciálne škodlivé pre ľudské zdravie. Pri nákupe nábytku z tohto materiálu musí preskúmať certifikát kvality. DSP, bezpečné pre zdravie, označené E1. Nábytok môže vyzerať stará alebo sofistikované, aby sa takmer akýkoľvek tvar a byť maľoval v rôznych farbách.
MDF. Ľahký a ekologický materiál úplne bezpečný aj pre deti a alergikov. MDF má mnoho podobné vlastnosti ako drevotrieskové dosky, ale je odolnejší a udržateľný.

V jeho imitáciou dreva a nábytku v obývacej izbe môžete nájsť niektoré prvky zo skla. To môže byť police dverí a skrine, skrinky, konferenčný stolík pultu. Použitie skla pomáha opticky odľahčiť obývacia izba a urobiť malá izba priestrannejšie.