Najviac uznávaná kvalita membrána GORE-TEX

Najviac uznávaná kvalita membrána GORE-TEX a Sympatex. Membránové topánky drahé, takže to nemá zmysel, aby si ju kúpili na jar. Cez leto, noha môže silne rásť a na jeseň bude trochu drahé topánky. Ale pád Babynabytek.sk-ležadlo membránových topánky zakúpené dieťa môže nosiť od neskorej jesene do začiatku jari.

1415721663_DSC00348юніор

Na topánky, vyrobené z vodotesné technológie, musia byť k dispozícii špeciálne notácie Waretproof (nepriepustnosť).

Snoubutsy

Ďalšou možnosťou pre Shine a snehu a dažďu sú snoubutsy. Tento troch-vrstva teplej nepremokavé topánky. Vrchná vrstva obuvi je z nepremokavého priedušného propylénu médiá – tepla hliníkovou fóliou, horná – “” skladovanie zemného plsti. V zloženom stave snoubutsy Babynabytek.sk-ležadlo vydržať teploty až do -40 ° C Ak máte odstrániť vnútorné topánky, snoubutsy premeniť demi-topánky nepromokashki.

Gumové čižmy

Absolútne nepremokavé topánky sú čižmy. Moderné gumové čižmy majú veľmi atraktívny vzhľad, vyrobenými z gumy alebo PVC. Avšak, pre dlhé prechádzky, že nie sú určené. Oni nemajú úniku vzduchu a vlhkosti, preto zaplatiť v nich v pare. Deti do troch rokov ortopedické sa neodporúča kupovať gumové topánky.

Sám o sebe, že pneumatiky nie sú teplé, takže gumové topánky mimo sezónu by mali byť zahustený podrážky polyuretánu, skôr než cítil, a cítil boot-skladovanie vnútri.

Môžete tiež povedať o obuvi z Bologni. Podľa jeho vlastnostiam je podobný kaučuku. Topánky z Bologna je voda, ale sú dôsledkom sáčku a dieťaťa nohy potu.

Na čo sa zamerať pri výbere jeseň a na jar na topánky

Rozhodnúť sa pre obuv z pravej kože, je dôležité, aby naraziť falzifikát. Moderné kožné náhradky odlíšiť z prírodných surovín Babynabytek.sk-ležadlo sa každý rok ťažšie a ťažšie. Koža má emisivitu. Najjednoduchšie test – priložiť chrbát ruky k povrchu kože. Po niekoľkých minútach sa ruka by mali cítiť teplo, keď máte čo do činenia s pravej kože. V opačnom prípade je plocha pätky pokryté potom.