Obývací priestor, ktorý obklopuje človeka a kde trávia značnú

Urobte deti (dospievajúce) nábytok pre detskej izbe, môžete si kúpiť na zákazku akýkoľvek obal, či už je pripravený k bielemu spálne pre dievčatá a moderné modulárny škôlky pre mladších chlapcov, môžete si vybrať klasický drevený detský nábytok a prvky akákoľvek iná farby, materiály a tvary! Naša spoločnosť s radosťou urobí osobné objednávky za lacné ceny a podľa Vašich prianí!
Objednať nábytok pre deti na individuálnom projekte!
d2
Obývací priestor, ktorý obklopuje človeka a kde trávia značnú časť svojho života – časť jeho vnútorného sveta. Interiér domu – jedna z hlavných častí jednotlivými majiteľovi, je do značnej miery daná kvalitou ich života. Zvlášť dôležitá je interiér detskej izby: kvôli tomu, ako dobre to bolo organizovanej priestoru, ako pohodlné a komfortné nábytok pre deti závisí na tom, ako pohodlne sa svet bude vaše deti. Situácia detských potrieb na pomoc vývoj dieťaťa, podnietiť záujem o poznanie a vychovávať chuť.

Často sa pri výbere nábytku pre detskej izbe s rodičmi to je problém, keď sa zdá, že vnútro vyžaduje oveľa viac ako priestor dovolí miestnosti. Zároveň sa musíme uvedomiť, že vnútro detskom rozdelené do nasledujúcich funkčných oblastí:

• posteľnú;

• oblasť štúdia – stôl, stoličky, police na knihy, knižnice;

• úložný priestor pre osobné veci a oblečenie;

• kútik, ktorý by mal byť dostatok priestoru pre hry a športy.

Všetky položky detského nábytku musí spĺňať bezpečnostné požiadavky a v harmónii medzi sebou, tvoria jediný celok.
Vysoko kvalitný low-cost detské a dospievajúci nábytok vyrobený na zákazku!

Spoločnosť STIM Group ponúka širokú škálu modelov nábytku pre deti, ktoré ozdobí váš interiér, pomôže správne usporiadať priestor a perfektne hodí aj do malej miestnosti. Výroba nábytku na zákazku – optimálne riešenie, ktoré uspokojí všetky vaše požiadavky a priania. Ponúkame štýlový, ergonomický a funkčný detský nábytok, vyrobený v nasýtené, čo spôsobuje pozitívne emócie, svetlé farby. Všetky detský nábytok je vyrobený z bezpečných, ekologicky šetrných materiálov a sú navrhnuté s ohľadom na potreby dieťaťa.