Pobyt pro postele

Jak vybrat postýlku, že to šlo perfektně pro vaše dítě? Po lůžku v prvních letech života je místem, kde tráví většinu času. Při výběru dětské postýlky by měly věnovat pozornost nejen pro svou krásu, ale také na dalších důležitých kritérií.

uspořádání. Než půjdete do obchodu pro nákup dětské postýlky, určit místo, kde si dát svůj dům. V prvních letech života Prodejna BabyNabytek musí to být dětskou postýlku v rodičovské ložnici.

Pobyt pro postele, takže to bylo jasné, teplé a dobře větrané. V žádném případě nelze umístit dětskou postýlku v blízkosti oken nebo baterií. Nad postýlce nemůže viset nic. Jakmile jste si vybrali místo pro dětskou postýlku, rozhodne o jeho velikosti, aby dokonale ladila dětskou postýlku. Tak vedeno standardní velikosti postýlky 120×60 cm.

6

modely
Postýlky pro děti působivou škálu modelů Prodejna BabyNabytek a variací. Může to být klasické verze, dětské kolébky, patrové postele, rozkládací pohovky, postele, postele-transformátory a dětské postýlky.

klasický
Klasické postýlky jsou nejoblíbenější z roku na rok. Jsou zaměřeny na děti do tří let. Klasické postýlky může být na nohou, na kolech nebo běžci na.
Téměř všechny klasický model, postýlek ruský model určený na jednotném standardu: postel velikosti 120×60 cm. postýlky zahraniční výrobci obvykle nedodržují tyto normy.
Mnozí výrobci poskytují svým modelů, silikonových nebo plastové překryvy na nárazníky dětské postýlky. Chrání dítě před zraněním žvýkačky elektrické autíčka pre deti, když se začne řezat zuby.
Dětská postýlka-kolébka
Nezapomeňte, že dětská postýlka, kolébka určený pro děti ve věku 3-6 měsíců. Potom se dítě roste a vyvolává otázku, na nákup nové postýlky. Ale postýlky, kolébky mají své vlastní výhody. Ano elektrické autíčka pre deti, jsou opatřeny madly pro přenášení, s odnímatelným krytem omyvatelný.