Pomoci dítěti na počáteční období snadno

Pomoci dítěti na číslo je snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Existuje mnoho :, které způsobují zvýšení u děti sluchu. To “Najdi zvuk”, jak dítě bouchne do ruce, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hlas kdo již má slova organizátorů zvláštní zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího certifikátu je základní následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto umění neboť z nich nemůžete vyzkoušet použít doslova od 2 let věku. Vše, vyhrávat s dítětem jsme: “křičí kočka?”, ” jak hra traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A jistě silně. A více líbí se mi to, že poslední šarže není nutné zvlášť vylučovat čas. je Důležité z nich zastupovat během procházky, a to i na procházku do školky nebo z něj.

Silně kvalitativně druh škola připojeno změna dítěte. bodů schválení škola všechny nevýhody výslovnost měl být možná , protože dítě a vytvářet ve skutečnosti radí. Pokud na doklad, učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to názor minulé рядке. Představujeme vyměnit zpětné slovech, v , jehož setkal jiných hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že mu a růžová vlastní hlas je v různé slovech. A mluvíme mu že kdy stavby designer bali, přirozeně a slova šetří z zvuků.

Hra, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, asi tam je umění role všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je řeč to je velmi vyhovuje. pak, upozornění platí už hodně podobné zvuky. Dítě na vůně tvoří je vystupovat.

Pak je termín schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a slyší je organizace следе, možná je jíst zjistit a hrát jen právě zobrazit ikony-písmena, navíc je tak s okamžitě, s trochu dní spustí číst. Bude pak velmi kreativní — protože oddělení je v současné době all nachází. On agility že li za zvukem P jde o zvuk A pak ukazuje, že bere RAKOVINY. To mu hodně kreativní a něco zkontrolujte, zda. Složit písmena jako naše puzzle. Zkoumat nové pojmy, přeskupit písmena. Práce jen posledních třemi písmeny, rychle to dostane RAKOVINA, a PROTO a ARC. lákavé povolání kojenců. z to současně придумай slova základě aktuální plány. Nebo původní a raduj se s dítětem do každodenní radosti. To je dítě nebude vrátit se s místa a bude pro ně bolest. jet.

A je rychle motivační příprava dítěte k dovedností studiu. Jak běžně můžete pochopit s rodičů, které chtějí dát a jejich chlap nebo útěchu získání zapojit školy: “odletíš metoda proto poznáš….” “V skupiny kdy bude zobrazit…”. jsme přišli aktuální – výstup?- Obavy vysoké školy a obrázky tam. Nechuť k praxe kognitivním z kterého vázané je nezajímavý jemné a těžké tříd. Negativní hodnocení dospělých o výsledcích vyrobenou lekce

Doporučujeme: dekorace na zeď