Pri výbere detskej postieľky je lepšie dať prednosť ten

matrace

Pri výbere detskej postieľky je lepšie dať prednosť ten, ktorý je dodávaný s matracom. V tomto prípade budete ušetrení nutnosti zdvihnúť matraca. A okrem toho, môžete si byť istí, že matrac je ideálny posteľ.
328b15dff64681f1f1ad18229a3abac5
V prípade, že matrac v postieľke nie na základe vlastného výberu by mala brať do úvahy veľkosť, tuhosť, materiál, šetrnosť k životnému prostrediu. je považovaný za štandardnú veľkosť matraca 120×60 cm.

Detské matrace by mala byť vyrobená z prírodného materiálu, detskú pokožku dýchať. Najlepšie považovaný za matrac s kokosovým plnkou, pretože nemá spôsobovať alergie a je prírodný materiál.

Teraz k dispozícii bilaterálnej matrace, ktorá na jednej strane sú kokosový plnkou, a na druhej strane – syntetický. Tento syntetický polstrovanie by malo byť gippoallergennoy. Novonarodené dieťa spať lepšie na syntetickom strane matraca, a pestuje dieťaťa – na kokosu.

Detské matrace musí byť ťažké, ale nie moc, inak by dieťa silnel chrbtice môže dôjsť k zraneniu. Detské matrace by mala byť orámované na obvode, potom chrbtica nebudú ohýbať.

Detská matrac by mala mať tiež odnímateľný kryt, takže ho možno sňať a vyprať. Aby bola zachovaná dlhšie matrace je v dobrom technickom stave, že dal voskované plátno, a strop má plienku.

Pri výbere matraca dávať pozor na jeho zloženie a trvanlivosť. Rozdiel medzi veľkosťou detské postieľky a matrace nie je dovolené. V žiadnom prípade by nemal kupovať matrace pre deti, ktoré boli v prevádzke.