Sada obsahuje dětský ložní povlečení, prostěradla

lůžkoviny

Sada obsahuje dětský ložní povlečení, prostěradla, plenky, přikrývky, polštáře a voskovaného plátna. Standardní sadu dětské povlečení se skládá z několika povlečení, prostěradla a dvě menší čtyřmi nejlepšími.

prostynok jistě Fabric by měla být měkká. Nejlepší jsou bavlněné, flanelové a froté prostěradla.
405_seria
Lékaři nedoporučují děti do jednoho roku spát na polštáři, když dítě začne tvořit jen páteř, a to mu může způsobit újmu. Děti po roce můžete položit měkký pod hlavou pelenochku, několikrát přeložený.

Děti mladší tří let je nutné dětský nábytek položit polštář pod hlavou, zvedl na šířce postýlce. Je důležité, aby se ujistil, že to není odříznut dětskou dýchání během spánku.

Pro dítě potřeboval dvě deky: Lehký a tenký prošívanou vlny. Oba kryty musí být gippoallergennymi. Na Deka nošeny prádla, pohladil lehký peřinu.

Nezavěšujte a uložili do postele příliš mnoho hraček. Všechny hračky musí být bezpečné pro dítě a mají průměrné velikosti, které nemohl spolknout.

Pro dětské potřeby voskovaného plátna, která propuštěno do listu. Voskovaného plátna by měla být prodyšná a proklouznout. To se nedoporučuje používat jako voskované plátno plastové fólie, protože není schopen projít vzduch.

Tipy na péči o dětskou postýlku

Do postele trvá dlouhou dobu a pravidelně, dětský nábytek je třeba starat se o ni. Za dětskou postýlku vhodná mokrého způsobu čištění. Dětskou postýlku je možné čistit měkkým, vlhkým hadříkem navlhčeným čistou vodou.

Tato metoda je naprosto bezpečný pro dítě, protože voda neobsahuje žádné alkalické složky. A oni sami postýlky zachovávají svou lesklou krytinu a neporušený.

Můžete také otřete postýlka vlhkým měkkým hadříkem namočeným se slabým roztokem dětí nebo procesu hospodářského myla.Etot je také zcela bezpečný pro dítě, a případné kontaminaci lze snadno odstranit z povrchu lůžku.

V žádném případě nelze použít pro praní dětských postýlek detergenty, protože se skládají z škodlivých látek, které mohou způsobit alergické reakce u dítěte. Pokud se rozhodnete používat čisticí prostředky, postýlka musí být několikrát poté se důkladně propláchne vodou, aby byly odstraněny všechny zbytky látky.

Proces praní postýlku je zdlouhavý www.banaby.cz a časově náročný. Je třeba důkladně umýt všechny náročných prostor postele, včetně všech reechku. Nezapomeňte na zadní straně postýlce, stůl a zásuvek. Tento postup pomůže zabránit gastrointestinální, infekčních a alergických onemocnění dítěte.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку